Magia Reklam

Proponuje oferty „szyte na miarę”

dostosowane do potrzeb klientów

 

 

Pragniesz by Twoja firma wyróżniała się na tle innych?

 

Szukasz optymalnych gadżetów reklamowych, które zadowolą Twoje ego i zachwycą Twoich klientów? Leszno, Poznań, Wrocław, Warszawa, Gdańsk, Przemyśl, Kraków, Katowice, Szczecin, Gorzów, Zielona Góra, Olsztyn, Rawicz, Radom, Kielce, Rzeszów, Tarnów, Koszalin, Piła, , realizujemy zamówienia na terenie całej Polski. Skontaktuj się z nami a pomożemy Ci znaleźć odpowiedni reklamowy gadżet.

W ofercie między innymi:
parasole, torby, plecaki, akcesoria biurowe, podróżna galanteria, ubrania (odblaskowe kamizelki, koszulki, ponczo, czapki, kapelusze, rękawiczki, szaliki, opaski), drobiazgi, balony, breloczki, przybory domowe oraz kuchenne, kosmetyka (zestawy do manicure, przybory do kąpieli, lusterka kosmetyczne, przybory do masażu relaksacyjnego, drapaczki do pleców, taśmy do pomiaru BMI, pilniczki), hobby i narzędzia, czas i pogoda, gadżety elektroniczne, zabawki, gry, akcesoria na piknik i wiele innych fantastycznych gadżetów reklamowych.

GADŻETY REKLAMOWE

CERAMIKA

TEKSTYLIA

GALANTERIA SKÓRZANA

SMYCZE/ODBLASKI/BALONY

Odblaski, smycze, balony – zapytaj konsultanta o szczegóły oferty

SŁODYCZE

Krówki, czekoladki, lizaki – zapytaj konsultanta o szczegóły oferty

Daj się zauważyć !

Napisz do nas w każdej chwili, a jeden z naszych przedstawicieli ds. Obsługi klienta odpowie Ci tak szybko, jak to możliwe

Magia reklam

Edyta Pawlaczyk

tel.: +48 530 887 869
       +48 732 894 123

e-mail: e.pawlaczyk@magiareklam.pl