Magia Reklam

Proponuje oferty „szyte na miarę”

dostosowane do potrzeb klientów

Agencja reklamowa Magia Reklam istnieje od 2017 roku jednak mamy już wieloletnie doświadczenie w branży reklamowej, dzięki czemu posiadamy niezbędną wiedzę, co przekłada się na zaufanie ze strony Klientów. Nasz zespół składa się z kreatywnych ludzi pełnych pasji, co pozwala na wykonywanie różnorodnych projektów (m.in. gadżety reklamowe, poligrafia, kalendarze). Chętnie współpracujemy z firmami, urzędami i szkołami – KAŻDY KLIENT jest dla nas bardzo ważny. Realizujemy zarówno oferty indywidualne (przygotowane według koncepcji klienta) jak i w całości według naszego pomysłu. Nabyte przez nas doświadczenie pozwala nam na wykonywanie zarówno prostych jak i rozbudowanych projektów z atrakcyjną oprawą graficzną i efektami wizualnymi. Nasza oferta zmienia się, ponieważ staramy się dopasować ją jak najlepiej do potrzeb naszych Klientów.

Agencja reklamowa Magia Reklam została założona przez Kobietę, która nie boi się wyzwań – kocha dizajn, sztukę i swoją pracę.

Chętnie odpowiem na Państwa pytania i przygotuję wycenę Państwa projektu.

Zapraszam do współpracy.

 

Daj się zauważyć !

Napisz do nas w każdej chwili, a jeden z naszych przedstawicieli ds. Obsługi klienta odpowie Ci tak szybko, jak to możliwe

Magia reklam

Edyta Pawlaczyk

tel.: +48 530 887 869
       +48 732 894 123

e-mail: e.pawlaczyk@magiareklam.pl